Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Preferencyjne warunki dla przetwórców w Banku BGŻ BNP Paribas

Data publikacji: 2017-10-23, Data modyfikacji: 2017-10-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Preferencyjne warunki dla przetwórców w Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną ofertę cenową dla firm zajmujących się przetwórstwem rolno-spożywczym. Nowi klienci Banku ubiegający się o kredyt inwestycyjny, kredyt Unia +, kredyt preferencyjny oraz kredyty obrotowe mogą z nich skorzystać bez prowizji przygotowawczej.  

– Od wielu lat wspieramy właścicieli firm przetwórczych, dzięki naszemu doświadczeniu mogą oni liczyć na profesjonalną pomoc w doborze form finansowania odpowiednich dla planowanych przedsięwzięć inwestycyjnych oraz sprawną obsługę kredytów – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas. Nasza najnowsza propozycja odpowiada zarówno na bieżące potrzeby firm przetwórczych, jak również może być pomocna w realizacji inwestycji – podkreśla Maciej Piskorski. 

Oferta dostępna jest do końca 2017 roku.

Klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty kredytów Banku BGŻ BNP Paribas, w tym:  

Kredyt Unia+

Umożliwia sfinansowanie nie tylko kosztów kwalifikowanych projektu, ale także całkowitych kosztów inwestycji. Kredyt będzie udzielany na okres do 15 lat, z możliwą karencją w spłacie kapitału do 2 lat. W uzasadnionych przypadkach Bank może wyrazić zgodę na przeznaczenie dotacji na inny cel, związany z prowadzoną działalnością, niekoniecznie na spłatę kredytu. Oprocentowanie kredytu jest zmienne, oparte o stawkę referencyjną i marżę Banku, która zawsze jest ustalana indywidualnie z klientem. Oprocentowanie Kredytu Unia+ jest niższe niż oprocentowanie komercyjnego kredytu inwestycyjnego. Minimalny udział własny wynosi 10 proc. 

Kredyty preferencyjne

Bank BGŻ BNP Paribas jest też liderem w zakresie udzielanych rolnikom kredytów preferencyjnych. Przedsiębiorstwa rolne, które zatrudniają mniej niż 250 pracowników i których roczny obrót nie przekracza 50 mln EUR lub których całkowity bilans roczny nie przekracza 43 mln EUR, mogą liczyć na wsparcie kredytem z dopłatami do oprocentowania realizowanymi przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Bank BGŻ BNP Paribas, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    lubaczowski

    Powiat lubaczowski - Powiat na Podkarpaciu z siedzibą w Lubaczowie. W jego skład wchodzą gminy Cieszanów, Narol, Oleszyce, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Stary Dzików, Wielkie Oczy oraz miasta Lubaczów, Cieszanów, Narol i Oleszyce. Powiat przynależy do Roztocza i Kotliny Sandomierskiej.

    Turyści głównie są zafascynowani Roztoczem i występującym w nim przełomem w Tanwi, który tworzy szumy – czyli inaczej nazwane wapienne progi. Warto wspomnieć o kilku cerkwiach (np. w Starych Oleszycach, Woli Wielkiej, Radrużu) , których architektura zachwyciła niejednego podróżnika. Oprócz tego znajdziemy tam takie niezwykłe miejsca, jak Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej, Południoworoztoczański Park Krajobrazowy, Rezerwat Jedlina i wiele, wiele innych.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola