Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Promocja na zakup profesjonalnych narzędzi Ytong Silka Multipor

Data publikacji: 2017-08-20, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Promocja na zakup profesjonalnych narzędzi Ytong Silka Multipor

Producent materiałów Ytong, Silka i Multipor oferuje systemowe narzędzia, które wspomagają wykonawców w profesjonalnym murowaniu. Teraz, gdy zakupi się systemowe narzędzia w internetowym sklepie Xella Polska, można je nabyć z atrakcyjnym rabatem!

Murowanie z bloczków z betonu komórkowego Ytong lub wapienno-piaskowych bloków Silka wymaga szczególnie profesjonalnego wykonawstwa. – Na energooszczędnej budowie jakość wykonawstwa mierzona jest w milimetrach. Stąd od lat oprócz materiałów budowlanych sprzedajemy również systemowe narzędzia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie usprawnić i przyspieszyć murowanie w naszych systemach Ytong i Silka, czy ułatwić montaż płyt izolacyjnych Multipor. Tylko systemowe narzędzia gwarantują zachowanie najwyższej dokładności prowadzonych prac murarskich – mówi Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

Xella Polska, lider energooszczędnych rozwiązań, w celu promowania systemowych narzędzi i akcesoriów, przygotował specjalną promocję. Tylko przez lato i jesień można zakupić w internetowym sklepie Xella Polska wybrane narzędzia w atrakcyjnych cenach z rabatem! Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie dłużej niż do 31 października.

Wśród narzędzi oferowanych przez Xella Polska od lat wielkim powodzeniem wśród wykonawców cieszą się kielnie Ytong i Silka. Umożliwiają dokładne rozprowadzenie zaprawy do cienkich spoin – dostępna jest bowiem cała gama kielni w różnych szerokościach dostosowanych do szerokości bloków.

W ofercie są również piły ręczne i taśmowe, gilotyny, narzędzia do wyrównania powierzchni bloczków jak paca do szlifowania czy strug. Do tego rylec do bruzdowania bloczków pod zbrojenie ściany, czy młotek gumowy ułatwiający poziomowanie wymurowanego bloczka i wiele innych przydatnych na budowie narzędzi.

Nowością w ofercie jest zestaw narzędzi Multipor. W jego skład wchodzą: paca do szlifowania, wiadro Ytong Silka Multipor, piła ręczna Multipor, paca zębata 12 x 12 mm.

Sklep Xella oferuje nie tylko narzędzia budowlane, ale równie akcesoria budowlane, ubrania robocze, worki z zaprawami oraz usługi i szkolenia.

Korzyści ze stosowania systemowych narzędzi Ytong Silka Multipor:

 • gwarancja wysokiej jakości wykonawstwa – zachowanie najwyższej dokładności i precyzji prowadzonych prac murarskich,
 • krótszy czas budowy – przyspieszenie wykonywania czynności budowlanych,
 • łatwość użycia – ergonomiczne narzędzia usprawniają prace murarskie,
 • czysta budowa – ograniczenie pylenia, chlapania, rozlewania, a przy okazji zmniejszenie start materiałowych,
 • pełne bezpieczeństwo – zminimalizowanie występowania potencjalnych wypadków,
 • normowe zużycie zapraw – dzięki odpowiednio dobranej wysokości zębów 
  w systemowych kielniach Ytong i Silka.

 

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lubaczowski

  Powiat lubaczowski - Powiat na Podkarpaciu z siedzibą w Lubaczowie. W jego skład wchodzą gminy Cieszanów, Narol, Oleszyce, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Stary Dzików, Wielkie Oczy oraz miasta Lubaczów, Cieszanów, Narol i Oleszyce. Powiat przynależy do Roztocza i Kotliny Sandomierskiej.

  Turyści głównie są zafascynowani Roztoczem i występującym w nim przełomem w Tanwi, który tworzy szumy – czyli inaczej nazwane wapienne progi. Warto wspomnieć o kilku cerkwiach (np. w Starych Oleszycach, Woli Wielkiej, Radrużu) , których architektura zachwyciła niejednego podróżnika. Oprócz tego znajdziemy tam takie niezwykłe miejsca, jak Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej, Południoworoztoczański Park Krajobrazowy, Rezerwat Jedlina i wiele, wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola