Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sadzenie drzew, likwidacja dzikich wysypisk śmieci oraz kolejna odsłona akcji "Czytająca Gmina" - czyli "Wiosna… ach to Ty - 2017"

Data publikacji: 2017-05-05, Data modyfikacji: 2017-05-22
A A AWydrukDrukuj  
 
   We wtorkowe przedpołudnie 25 kwietnia, młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Baszni Dolnej pod czujnym okiem leśników z Nadleśnictwa Lubaczów oraz Gminy Lubaczów wraz z pomocą pracowników gminy oraz radnego, sołtysów z Piastowa, Podlesia i Baszni Dolnej posadziła drzewka -  lipy drobnolistne na drodze lipowej prowadzącej z Baszni Dolnej do Piastowa, w Podlesiu i Hucie Kryształowej. Celem tych działań było odtworzenie wyglądu alei, które prowadziły do dawniej istniejących posiadłości dworskich.

Pełna treść wiadomości na: lubaczow.com.pl/index.php?id=4;17;1;3003
lubaczow.com.pl, Źródło artykułu: lubaczow.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lubaczowski

  Powiat lubaczowski - Powiat na Podkarpaciu z siedzibą w Lubaczowie. W jego skład wchodzą gminy Cieszanów, Narol, Oleszyce, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Stary Dzików, Wielkie Oczy oraz miasta Lubaczów, Cieszanów, Narol i Oleszyce. Powiat przynależy do Roztocza i Kotliny Sandomierskiej.

  Turyści głównie są zafascynowani Roztoczem i występującym w nim przełomem w Tanwi, który tworzy szumy – czyli inaczej nazwane wapienne progi. Warto wspomnieć o kilku cerkwiach (np. w Starych Oleszycach, Woli Wielkiej, Radrużu) , których architektura zachwyciła niejednego podróżnika. Oprócz tego znajdziemy tam takie niezwykłe miejsca, jak Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej, Południoworoztoczański Park Krajobrazowy, Rezerwat Jedlina i wiele, wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola